مدارک ثبتی شرکت

شرکت مهاجرتی سفیر، ثبت شده در ایالت کالیفرنیا آمریکا، با شماره ثبت 201735210100 و با نام تجاری ویزا سفیر، زیر نظر آقای شایان حسابی مشاور رسمی مهاجرت در ایالت کالیفرنیا می باشد. ویزا سفیر به عنوان اولین شرکت مهاجرتی ثبت شده همزمان در سه کشور آمریکا، ترکیه و ایران بصورت رسمی و قانونی با بیش از 9 سال سابقه درخشان در زمینه انواع ویزای آمریکا و ویزای کانادا بوده و در طی این سالها توانسته بیش از هزاران پرونده مهاجرتی موفق داشته باشد .

شرکت مهاجرتی ویزا سفیر با نام تجاری شرکت سفیر طلایی شایان با شماره ثبت 47701 در ایران و با شماره ثبت 5-345912 در ترکیه به صورت کاملا قانونی درحال فعالیت است. ما در دفتر مرکزی شرکت در ارواین کالیفرنیا، در استانبول و در تهران به بصورت حضوری پذیرایتان هستیم و از ابتدای شروع پروسه مهاجرتی تا انتهای پروسه لحظه به لحظه در کنار شما خواهیم بود تا زمانی که زندگی جدیدی را در مقصد شروع کنید .ما با بهره گیری از بهترین وکلای رسمی مهاجرتی میتوانیم شما را در در دریافت اقامت و مهاجرت به بهترین شکل ممکن یاری نماییم.

رسالت ما در ویزا سفیر ارائه ساده ترین و به صرفه ترین روش به متقاضی مهاجرت می باشد.برای مشاوره تخصصی کافیست با یکی از سه دفتر ما در آمریکا، ترکیه یا ایران تماس بگیرید تا بهترین مسیر را متناسب با شرایط شما در اختیارتان قرار بدیم.

 

شما در تصاویر زیر میتوانید مدارک ثبتی و رسمی شرکت را مشاهده بفرمایید.

 

تاییدیه آقای شایان حسابی به عنوان مشاور رسمی مهاجرت در ایالت کالیفرنیا

 

تاییدیه فعالیت شرکت مهاجرتی سفیر در آمریکا

 

آخرین تغییرات رسمی سالانه شرکت در ایالت کالیفرنیا

چنانچه سوالی داشتید میتوانید با دفتر ما تماس بگیرید.