ویزای کار آمریکا

در این نوشته برای شما در رابطه با ویزای کار آمریکا توضیحات کاملی را خواهیم داد – با ما همراه باشید تا هر آنچه در رابطه با ویزای کار EB3 نیاز است را به زبان ساده به شما بگوییم:

 

مورد اولی که بسیار مهم هستش اینکه جاب آفر شما از کمپانی آمریکایی بتواند تاییدیه اداره کار امریکا را دریافت کند. بعد از اینکه تاییدیه اداره کار شما دریافت شد پرونده تون در اداره مهاجرت به جریان پیدا میکنه و بعد از دریافت تاییدیه اداره مهاجرت آمریکا، وقت سفارت براتون در نظر گرفته میشه که خودتون و همراه خانواده تون به سفارت مورد نظر تشریف میبرید. زبان سفارت فارسی می باشد. (یکی از سه سفارت ابوظبی، انکارا یا ایروان) برای ایرانیان در نظر گرفته میشه. بعد از انجام معاینات پزشکی و مصاحبه تون میتوانید ویزای خودتون را دریافت کنین و وارد آمریکا بشید.

بعد از ورودتان به آمریکا، اجازه کار (سوشال سکیوریتی) خود و اعضای خانواده رو بین 7-10 روز کاری دریافت میکنید و پروسه صدور گرین کارت شما بین 20 تا 90 روز کاری انجام میشود.

 

چنانچه سوالی داشتین میتوانید با مشاورین ما در دفاتر آمریکا، ایران یا ترکیه تماس بگیرید تا توضیحات کامل تری را خدمت شما عزیزان ارائه دهند. موفق باشید.


دیدگاه ها

ایمیل و شماره شما منتشر نخواهد شد