سرمایه گذاری در آمریکا

یکی از ویزای هایی که به سادگی قابل دریافت است و فقط شرایط مالی مناسبی نیاز دارد اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری است که منجر به دریافت گرین کارت آمریکا میشود این روش نیاز به دانش زبان انگلیسی و یا محدودیت سنی نداشته البته شامل مجموعه ای از شرایط و قوانین است که در این مقاله به طور کامل برایتان شرح میدهیم .حتما در ذهن شما هم سوالاتی وجود دارد با ما همراه باشید تا به تمام آنها پاسخ دهیم.

یکی از بهترین روش هایی که شما قادر هستید براحتی و همراه با کل اعضای خانواده گرین کارت آمریکا دریافت کنید ویزای سرمایه گذاری امریکا می باشد. در این ویزا شما می توانید:

  • بدون داشتن مدرک زبان
  • بدون تخصص لازم
  • بدون داشتن تحصیلات عالی
  • در بازه زمانی 3 تا 4 سال
  • و بازگشت سرمایه بعد از 5 سال

گرین کارت خود را به همراه همسر و فرزندان زیر 21 سال خود دریافت نمایید.

سرمایه گذاری در امریکا به دو صورت قابل انجام هست:

1- سرمایه گذاری 900 هزار دلاری (500 هزار دلار طبق اعتراض وارد به اداره مهاجرت در تاریخ 22 جون 2021):
شما میتوانید با سرمایه کم در مناطق محروم و پر ریسک تر در کشور امریکا، و ایجاد شغل تمام وقت برای ده نفر کارمند مقیم یا سیتیزن آمریکا ایجاد کنید تا ویزای سرمایه گذاری خود را دریافت کنید.

2- سرمایه گذاری 1 میلیون و 800 هزار دلاری: (1 میلیون دلار طبق اعتراض وارد به اداره مهاجرت در تاریخ 22 جون 2021):
شما میتوانید با این مبلغ در شهرهایی که کم ریسک تر هستند و جمعیت بیشتری دارند و نرخ بیکاری کمی دارد، و ایجاد شغل برای حداقل ده نفر کارمند مقیم یا سیتیزن امریکا ویزای سرمایه گذاری خود را دریافت کنید.

شرکت مهاجرتی ویزا سفیر در این مسیر به شما کمک میکند تا پروژه های مورد تایید اداره مهاجرت آمریکا بطور کامل آنالیز شود تا ریسک به پایین ترین حد ممکن برسد و تمامی مجوزات قانونی شما از قبیل انتقال پول از ایران به آمریکا گرفته بشه و کارهای لازمه زیر نظر مستقیم وکیل مهاجرت و با خود شخص شما و بدون هیچ واسطه ای انجام بشود.

 


دیدگاه ها

ایمیل و شماره شما منتشر نخواهد شد