موسسه فناوری کالیفرنیا

موسسه فناوری کالیفرنیا : اغلب اشخاصی که به دنبال دریافت ویزای تحصیلی آمریکا هستند، قصد پذیرش در مؤسسه فناوری کالیفرنیا را دارند، این کالج یک مؤسسه خصوصی است که در سال 1891 تأسیس شد. موسسه کال تاک امکانات ویژه ای در زمینه علوم مهندسی و فناوری دارد و یکی از برترین دانشکده های خصوصی علوم مهندسی در سراسر دنیاست.

پیشرفت علمی و عملی درموسسه فناوری آمریکا

تمام هدف این موسسه این است که بتواند بین آموزش تئوری دروس و انجام کارهای عملی تعادلی ایجاد کند. این موضوع سبب شده است که دانشجویان در کنارآموزشهای تئوری با انجام کارهای عملی در رشته های خود، تجربه و قابلیت هایی کسب کنند که می تواند به آن ها در زندگی کمک کند.
رتبه مؤسسه فناوری کالیفرنیا در میان دانشگاه های جهان
موسسه فناوری کالیفرنیا هرساله به خاطر برگزاری برنامه های علمی و داشتن آزمایشگاه های بیشرفته تحقیقاتی جز 10 دانشگاه برترجهان قرار میگیرد.
Calltech دانشکده های موسسه
دانشگاه فناوری کالیفرنیا علاوه بر این که با رشته های صنعتی و فناوری شهرت دارد رشته های دیگری نیز در این دانشگاه ارایه میشود.دانشکده های این دانشگاه عبارتند از:
نجوم ، فیزیک و ریاضیات
شیمی
بیوشیمی، بیوفیزیک مولکولی، مهندسی شیمی
زیست شناسی
زیست شناسی، مهندسی زیستی، سیستم های محاسباتی و عصبی، نوروبیولوژی
علوم انسانی و اجتماعی
علوم اجتماعی و نحوه تصمیم گیری، علوم روابط اجتماعی
زمین شناسی و علوم سیاره ای مهندسی محیط زیست، ژئوشیمی، زمین شناسی، ژئوفیزیک، علوم سیاره ای
مهندسی و علوم کاربردی
هوانوردی، ریاضیات کاربردی و محاسبات، مکانیک کاربردی، فیزیک کاربردی، مهندسی عمران، علوم کامپیوتر، علوم محاسباتی، سیستم های کنترل و دینامیکی، مهندسی برق ، علوم مواد، مهندسی مکانیک، مهندسی پزشکی، مهندسی هوافضا

موسسه فناوری کالیفرنیا

مدرک زبان مورد نیاز جهت دریافت ویزای تحصیلی آمریکا و تحصیل در موسسه فناوری کالیفرنیا

یکی از موارد مورد نیاز برای تحصیل در موسسه کالیفرنیا مدرک زبان تافل است این مورد برای همه شهروندان بین المللی الزامی است مگر اینکه زبان مادری شما انگلیسی باشد یا شما به مدت دو سال یا بیشتر در مدرسه ای تحصیل کرده باشید که انگلیسی زبان تدریس آن باشد.

تحصیل رایگان در موسسه فناوری کالیفرنیا

موسسه فناوری کالیفرنیا از برترین دانشگاه های خصوصی آمریکا است.تحصیلات در این دانشگاه برای افرادی رایگان است که دارای بورسیه تحصیلی و یا فاند دانشگاه باشند. در مقطع دکترا افرادی که فول فاند هستند هیچ هزینه ای نمیبردازند بلکه از طرف دانشگاه حمایت مالی نیز میشوند
شرایط بورسیه موسسه فناوری کالیفرنیا
هزینه تحصیل در دانشگاه های خصوصیآامریکا بسیار بالاست و دانشجویان برتری که از پس هرینه های تحصیل و رندگی در امریکا برنیایند می توانند بورسیه تحصیلی شوند .دریافت بورسیه تحصیلی در این موسسه بسیار سخت است زیرا دانشجویان این موسسه همه دانشجویان ممتاز و برتری هستند.
افراد مشهوری که از موسسه فناوری کالیفرنیا فارغ التحصیل شده اند
موسسه فناوری کالیفرنیا هر ساله افراد کمی را پذیرش میکند زیرا پذیرش در این دانشگاه برای دانشجویان سراسر جهان بسیار سخت است .از جمله ایرانیانی که در این دانشگاه تحصیل کرده اند می توان به کمال الدین جناب و مرتضی قریب اشاره کرد.
California Institute of Technology خوابگاه های موسسه
موسسه فناوری کالیفرنیا در محیط دانشگاه خوابگاه های بسیارزیادی برای دانشجویان خود ایجاد کرده که هزینه اجاره ماهیانه آنها بسیار مناسب است و برای این که دانشجویان بتوانند خوابگاه های بهتری اجاره کنند باید به سرعت اقدام نمایند چرا که تعداد تقاضا برای گرفتن خوابگاه بسیار زیاد است.

ویزای تحصیلی آمریکا : در موسسه فناوری کالیفرنیا

شما میتوانید همین حالا فرم زیر را پرکنید تا کارشناسان ما در ویزا سفیر با شما تماس گرفته و مشاوره رایگان مهاجرت به آمریکا و دریافت ویزای آمریکا را دریافت نمایید.

هیچ وقت دیر نیست همین الان شروع کن

از ما مشاوره رایگان دریافت کن و آینده شغلیتو تضمین کن

مشاوره رایگاندیدگاه ها

ایمیل و شماره شما منتشر نخواهد شد