مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا و روشها و شرایط مهاجرت به ایالات متحده آمریکا را برای شما به طور کامل در این مقاله شرح خواهیم داد، پس با ما همراه باشید. چه به دنبال شغل باشید، چه به دنبال کسی که دوستش دارید یا صرفاً رؤیای زندگی در آمریکا را دنبال کنید، ایالات متحده یکی از محبوب‌ترین مقاصد برای مهاجرت است. آمریکا سنت طولانی در استقبال از همه فرهنگ‌ها و پیشینه‌ها را دارد و مکانی واقعاً عالی برای مهاجرت است. این کشور هنوز هم سرزمین فرصت‌هاست.
قبل از اینکه پروسه مهاجرت به آمریکا را شروع کنید، باید بدانید که این فرایند شامل چه مواردی می‌شود. برای مهاجرت دائمی به آمریکا باید شرایط خاصی را رعایت کنید، هزینه‌های دولتی را پرداخت کنید و درخواست شما توسط دولت ایالات متحده تأیید شود. این می‌تواند پیچیده و پرهزینه باشد، بنابراین مهم است که بدانید چه چیزی در پیش است.

مهاجرت به آمریکا

در این راهنمای گام‌به‌گام، شما را با کل فرایند مهاجرت به آمریکا آشنا خواهیم کرد و به سؤالات زیر به طور مفصل پاسخ خواهیم داد:

 1. آیا به ویزای «مهاجرتی» یا «غیر مهاجرتی» نیاز دارید؟
 2. چند نوع ویزای مهاجرتی وجود دارد؟
 3. شرایط مهاجرت به آمریکا چیست؟
 4. چگونه می‌توان برای گرین کارت اقدام کرد؟
 5. هزینه ویزای مهاجرت به آمریکا چقدر است؟
 6. روند مهاجرت به آمریکا چگونه انجام می‌شود؟
 7. گرفتن گرین کارت آمریکا چقدر طول می‌کشد؟
 8. بعد از مهاجرت به آمریکا چه اتفاقی می‌افتد؟
 9. چگونه می‌توانید از مشکلات و دام‌های رایج مهاجرت جلوگیری کنید؟

مهاجرت ممکن است پیچیده به نظر برسد، اما کارشناسان سفیر ویزا اینجا هستند تا به شما کمک کنند.

ویزای مناسب خود را پیدا کنید

مهاجرت به ایالات متحده آمریکا به معنای نقل‌مکان دائمی با اخذ گرین کارت (که رسماً به‌عنوان “ویزای مهاجرت” یا “اقامت دائم قانونی” شناخته می‌شود) است. گرین کارت اجازه اشتغال نامحدود را می‌دهد و می تواند به طور نامحدود تمدید شود. همچنین مسیری برای شهروندی ایالات متحده فراهم می کند.
همه افراد واجد شرایط دریافت گرین کارت نیستند و درخواست برای آن می‌تواند گران و زمان بر باشد. بسیاری از مردم در عوض از ویزاهای موقت برای بازدید، کار یا تحصیل در ایالات متحده استفاده می‌کنند. چنین ویزاهایی (که به طور رسمی ویزاهای غیر مهاجرتی نامیده می‌شوند) اغلب قابل تمدید هستند و برای چندین بازدید مناسب می‌باشند که ممکن است به شما اجازه دهد چندین سال در ایالات متحده آمریکا زندگی کنید.
این راهنما بر روی گزینه‌های مهاجرت دائم تمرکز دارد. بااین‌حال، به یاد داشته باشید که بسیاری از افراد قبل از دریافت گرین کارت، ویزای موقت مانند ویزای دانشجویی F-1 یا  J-1 را شروع می کنند. اگر در حال حاضر واجد شرایط ویزای مهاجرتی نیستید، به این فکر کنید که آیا ویزای موقت ممکن است به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند؟

آیا برای مهاجرت آماده اید؟

دریابید که آیا واجد شرایط دریافت ویزای ازدواج هستید یا ویزای خانوادگی، یا در مورد اینکه چگونه شرکت مهاجرتی سفیر می‌تواند به شما در جهت‌یابی در فرایند مهاجرت به آمریکا کمک کند، به مطالعه ادامه دهید.

مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا با ویزا سفیر

مهاجرت به آمریکا با ویزا سفیر

انواع ویزای مهاجرتی

برای مهاجرت به آمریکا، باید نوع گرین کارت را که واجد شرایط دریافت آن هستید، مشخص کنید. شما احتمالا فقط در صورتی قادر به مهاجرت به آمریکا خواهید بود که واجد شرایط یکی از موارد زیر باشید.

انواع ویزاهای آمریکا

 • ویزای مهاجرتی از طریق خانواده
 • گرین کارت مبتنی بر اشتغال
 • ویزا و گرین کارت‌های بشردوستانه
 • لاتاری گرین کارت آمریکا
 • گرین کارت با اقامت طولانی‌مدت
 • ویزای نامزدی آمریکا
 • ویزای سرمایه گذاری آمریکا
 • سایر گرین کارت‌ها

این راهنما بر کارت سبز مبتنی بر خانواده و اشتغال متمرکز است زیرا این گزینه‌هایی است که اکثر مهاجران از آن استفاده می‌کنند، اما به سایر روش‌های مهاجرت به آمریکا نیز اشاره خواهیم کرد. در نتیجه بیایید نگاه دقیق‌تری داشته باشیم.

گرین کارت خانواده محور یا ویزای مهاجرتی از طریق خانواده

مهاجرت مبتنی بر خانواده مستلزم مشارکت حداقل دو عضو خانواده، یک متقاضی و یک ذی‌نفع است. متقاضی باید شهروند ایالات متحده یا مقیم دائم قانونی باشد که می‌خواهد از یکی از اعضای خانواده خارجی برای دریافت کارت سبز حمایت مالی کند. به زبان ساده‌تر یک شهروند خارجی که به دنبال زندگی دائمی در ایالات متحده است نیاز به ویزای مهاجرتی (IV) دارد. برای واجد شرایط بودن برای درخواست IV، یک شهروند خارجی باید توسط یکی از بستگان نزدیک خود که حداقل 21 سال سن دارند و شهروند ایالات متحده یا مقیم دائم قانونی ایالات متحده (دارنده گرین کارت) هستند، حمایت مالی شود.
دو نوع ویزای مهاجرتی مبتنی بر خانواده وجود دارد:
بستگان درجه یک: این ویزاها بر اساس یک رابطه خانوادگی نزدیک با یک شهروند ایالات متحده مانند همسر، فرزند یا والدین است. تعداد مهاجران در این دسته‌بندی‌ها در هرسال مالی محدود نمی‌شود و مهاجرت از این طریق محدودیتی ندارد.

اولویت خانوادگی: این ویزاها برای روابط خانوادگی خاص یا دورتر با یک شهروند ایالات متحده و برخی از روابط مشخص شده با یک مقیم دائم قانونی LPR هستند. تعداد مهاجران در این دسته‌بندی‌ها در هرسال مالی محدود می‌شود.
سایر اعضای خانواده که واجد شرایط درخواست گرین کارت هستند در دسته بندی های زیر توضیح داده شده اند:

 • اولویت اول (F1)  – پسران و دختران مجرد (21 سال و بالاتر) شهروندان ایالات متحده
 • اولویت دوم (F2A )- همسران و فرزندان (مجرد و زیر 21 سال) ساکنان دائمی قانونی
 • اولویت دوم F2B) )- پسران و دختران مجرد (21 سال و بالاتر) ساکنان دائمی قانونی
 • اولویت سوم (F3)- پسران و دختران متاهل شهروندان ایالات متحده
 • اولویت چهارم (F4 )- برادران و خواهران شهروندان ایالات متحده (در صورتی که شهروند ایالات متحده 21 سال و بالاتر باشد)

گرین کارت مبتنی بر اشتغال( ویزای کاری آمریکا)
بسیاری از مهاجران با استفاده از گرین کارت های مبتنی بر اشتغال به ایالات متحده مهاجرت می کنند که در پنج دسته مختلف بر اساس مهارت ها یا مزایای دیگری که شما برای کشور به ارمغان می آورید، صادر می شود.
چهار دسته اول – به نام های EB-1، EB-2، EB-3، و EB-4 – بر مهارت هایی که به عنوان یک کارمند به ارمغان می آورید تمرکز دارند.

در برخی موارد به یک کارفرمای آمریکایی برای حمایت مالی از درخواست شما نیاز دارید. در برخی دیگر، شما باید توانایی های فوق العاده یا آموزش های تخصصی را نشان دهید. در زیر می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این الزامات بخوانید.
گرین کارت EB-5 کمی متفاوت است: برای سرمایه گذارانی صادر می شود که بین 500000 تا 1 میلیون دلار برای ایجاد شغل در جوامع آمریکایی هزینه می کنند. جزئیات بسته به کشور شما متفاوت است، بنابراین اگر مسیری است که می خواهید کاوش کنید، به دنبال مشاوره حقوقی و مالی باشید.
ویزای کاری آمریکا نباید با مجوز کار (که به طور رسمی “سند مجوز استخدام” نامیده می شود) اشتباه گرفته شود، که یک سند جداگانه است که به متقاضیان گرین کارت ازدواج مبتنی بر ازدواج، حق کار در ایالات متحده را می دهد. شرکت مهاجرتی سفیر می تواند به شما کمک کند برای مجوز کار خود همراه با درخواست گرین کارت خود درخواست دهید و مدارک خود را توسط یک وکیل مستقل بررسی می کنید تا مطمئن شوید همه چیز مرتب است

گرین کارت های بشردوستانه

گرین کارت گاهی برای پناهندگان و پناهجویان و همچنین برای قربانیان قاچاق انسان، سوء استفاده و جنایت صادر می شود. گرفتن ویزای آمریکا به عنوان عضو یکی از این گروه ها می تواند پیچیده باشد، بنابراین اگر فکر می‌کنید که واجد شرایط هستید با یک وکیل صحبت کنید.

ویزای لاتاری، ارزان ترین روش مهاجرت به آمریکا

ایالات متحده یک “قرعه کشی گرین کارت” را اجرا می کند که به طور تصادفی ویزای مهاجرت را برای حداکثر 50000 نفر در سال اعطا می کند. فقط متقاضیانی از کشورهایی با نرخ پایین مهاجرت به ایالات متحده واجد شرایط درخواست هستند.

گرین کارت با اقامت طولانی مدت

گرین کارت می تواند برای افرادی صادر شود که از اول ژانویه 1972 به طور قانونی یا غیرقانونی در ایالات متحده زندگی کرده اند. آنها باید قبل از این تاریخ وارد ایالات متحده شده باشند و از زمان ورود ایالات متحده را ترک نکرده باشند.

ویزای نامزدی آمریکا  

ویزای نامزدی آمریکا یکی از راه هایی است که از طریق آن زوجین می توانند پیش از ازدواج وارد خاک کشور آمریکا شده و در این کشور ازدواج کنند و پس از آن جهت اخذ گرین کارت اقدام کند.لازم به ذکر است که یکی از زوجین باید تابعیت آمریکا را داشته باشد . در رابطه با ویزای نامزدی در مقاله ویزای نامزدی آمریکا  توضیحات کاملی را شرح داده ایم.

ویزای سرمایه گذاری آمریکا

این مورد که به صورت خلاصه در بالا توضیح داده شد یک روش مهاجرتی است که  میتوان آن را در دسته ویزاهای مبتنی بر اشتغال نیز گنجاند که بر این اساس است که فرد باید یک سرمایه گذاری 500 هزار دلاری تا 1 میلیون دلاری بسته به شهر و ایالت مد نظر انجام دهد که شرایط خاص خودش را داد و ما این مورد را در مقاله ویزای سرمایه گذاری آمریکا کامل شرح داده ایم.

سایر ویزاها

دولت ایالات متحده بسیاری از انواع دیگر گرین کارت ها را صادر می کند، از جمله کارت هایی برای مهاجران خاص مانند متخصصان رسانه ها، کارگران مذهبی، اتباع افغانستان و عراق که به دولت ایالات متحده کمک کرده‌اند، و کارمندان سازمان‌های بین‌المللی. در برخی شرایط، گرین کارت برای شهروندان کوبایی و سرخ‌پوستان آمریکایی متولد شده در کانادا نیز در دسترس است.

مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

الزامات و شرایط دریافت ویزای آمریکا

برای اکثر ویزاهای آمریکا، باید مراحل زیر را پشت سر بگذارید:
یک بررسی پیشینه که برای آن ممکن است مجبور شوید گزارش‌های پلیس را از مکان‌هایی که قبلاً در آن زندگی کرده‌اید ارسال کنید و به سؤالات مربوط به محکومیت‌های گذشته پاسخ دهید.
یک معاینه پزشکی که طی آن از شما سؤالاتی در مورد سلامت روان، مصرف مواد مخدر و الکل و سابقه بیماری‌های واگیر پرسیده می‌شود.
همچنین بر اساس ویزای خاصی که برای آن درخواست می‌کنید، شرایط لازم را خواهید داشت. بیایید نگاهی به الزامات کارت سبز خانواده محور و شغلی بیندازیم:
ویزای خانوادگی آمریکا
شرط اصلی برای ویزای مبتنی بر خانواده این است که شما از نزدیک با دارنده گرین کارت یا مقیم دائم در ارتباط باشید.
همچنین به یک ضمانت‌نامه حمایت مالی از کسی نیاز خواهید داشت که اطمینان حاصل کند که پس از ورود به ایالات متحده دچار فقر نمی‌شوید. در بیشتر موارد، فامیل حامی شما حامی مالی شما خواهد بود، اما در صورت لزوم یک حامی مشترک جداگانه می‌تواند متعهد شود که از شما حمایت کند. درهرصورت، حامی مالی شما باید درآمدی داشته باشد که حداقل 125 درصد از دستورالعمل‌های فقر فدرال باشد.
اگر فامیل حامی شهروند ایالات متحده باشد و شما همسر، فرزند مجرد 21 ساله یا کمتر، یا والدین او (اگر شهروند ایالات متحده 21 سال یا بیشتر داشته باشد)، می‌توانید برای دریافت ویزا به‌صورت فوری اقدام کنید. نسبت فامیلی؛ اتفاق خوبی است زیرا این بدان معنی است که یک کارت سبز بلافاصله در دسترس شما قرار می‌گیرد، بنابراین لازم نیست در صف انتظار طولانی بمانید.
هیچ سقفی برای ویزا برای بستگان نزدیک وجود ندارد، اما تنها تعداد محدودی گرین کارت ترجیحی خانواده هرسال صادر می‌شود، بنابراین باید منتظر بمانید تا یک کارت سبز در دسترس باشد. دسته برگزیده شما تعیین می‌کند که چه مدت منتظر بمانید، از یک یا دو سال برای متقاضیان F1 و تا یک دهه یا بیشتر برای متقاضیان F4 .
برای به حداقل رساندن زمان انتظار برای ویزای آمریکا، مهم است که جزئیات را به‌درستی دریافت کنید. شرکت مهاجرتی سفیر به شما کمک می‌کند تمام فرم‌های درخواست ویزای آمریکا را پر کنید، و شما را با یک وکیل مستقل که همه مطالب شما را بررسی می‌کند، ارتباط می‌دهد.
ویزای کار آمریکا
ویزای مبتنی بر استخدام معمولاً مستلزم این است که یک کارفرمای خاص ایالات متحده از شما حمایت کند، یا مدرکی مبنی بر اینکه شما مهارت‌ها و آموزش‌های فوق‌العاده‌ای در زمینه انتخابی خود دارید.
پنج دسته برای ویزای کار آمریکا وجود دارد:

 • اولویت اول (EB-1):برای افراد با مهارت‌های فوق العاده مانند: پژوهشگران دانشگاهی و مدیران با شرکت های چند ملیتی.
 • اولویت دوم (EB-2 ): برای افراد با مدرک تحصیلی پیشرفته. توانایی های استثنایی در علوم، هنر یا تجارت؛ یا پذیرش آنها به نفع منافع ملی است.
 • اولویت سوم (EB-3 ):برای کارگران ماهر با حداقل 2 سال آموزش یا تجربه کاری؛ حرفه ای ها (کسانی که شغلشان به مدرک لیسانس کالج ایالات متحده یا معادل خارجی نیاز دارد) و کارگران غیر ماهر (مشاغلی که کمتر از 2 سال سابقه کار نیاز دارند).
 • اولویت چهارم (EB-4 ):برای مهاجران خاص مانند کارگران مذهبی، مترجمان نظامی و کارمندان سازمان های بین المللی.
 • اولویت پنجم (EB-5 ): برای سرمایه گذارانی که حداقل 500000 دلار را در سرمایه گذاری های ایجاد شغل در ایالات متحده مستقر می کنند.

برای واجد شرایط بودن برای ویزای کار آمریکا، باید معیارهای دسته خاصی را که تحت آن درخواست می کنید، رعایت کنید.
برای ویزای EB-1 و EB-2، باید مهارت‌ها، آموزش‌ها و هر گونه شناسایی ملی یا بین‌المللی را که دریافت کرده‌اید به درستی مستند کنید. این یک روند پیچیده است، بنابراین اگر فکر می کنید که واجد شرایط هستید، به دنبال مشاور حقوقی باشید.

برای گرین کارت های EB-2، EB-3 و EB-4 معمولاً به یک کارفرما نیاز دارید تا از درخواست شما حمایت کند. برای ویزای EB-2 و EB-3، معمولاً به گواهی کار نیاز دارید که نشان دهد هیچ کارگر آمریکایی قادر به انجام کاری که برای آن استخدام شده اید وجود ندارد. کارفرمای شما معمولاً این فرآیند را انجام می دهد و هر گونه راهنمایی قانونی لازم را ارائه می دهد.
برای ویزای EB-5، قوانین پیچیده ای وجود دارد که بر سرمایه گذاری های مورد نیاز برای واجد شرایط بودن حاکم است. اگر می خواهید در این مسیر قدم بردارید حتما از مشاوره مالی و حقوقی مناسب استفاده کنید.
به یاد داشته باشید که زندگی و کار در ایالات متحده با استفاده از ویزای خانوادگی یا ویزای ازدواج نیز امکان پذیر است، و اغلب می توانید قبل از نهایی شدن ویزای خود کار را شروع کنید. شرکت مهاجرتی سفیر می تواند به شما کمک کند بفهمید که آیا واجد شرایط دریافت ویزای خانوادگی هستید یا خیر، و کل فرآیند را سریعتر و آسان تر کند.

هزینه های ویزای مهاجرتی آمریکا

پس از اینکه مشخص شد یکی از شرایط بالا را دارید قطعا بحث بعدی که میتواند کمی هم مهم باشد مبحث هزینه های مهاجرت است که در ادامه کامل شرح خواهیم داد . مجموع هزینه درخواست برای ویزای مبتنی بر خانواده برای متقاضی ساکن در ایالات متحده تقریباً 1960 دلار یا برای متقاضی ساکن خارج از کشور حدود 1400 دلار است. این شامل هزینه های اجباری دولت ایالات متحده است که غیرقابل استرداد است، به علاوه هزینه معمول معاینه پزشکی مورد نیاز.
هزینه کل درخواست برای ویزای کار آمریکا بسته به دسته ای که تحت آن درخواست می کنید متفاوت است. شما می توانید انتظار داشته باشید که برای درخواست ویزای خود 1225 دلار بپردازید، اما کارفرمای شما ممکن است با هزینه های اضافی بایگانی و هزینه های گواهی کار مواجه شود که به طور بالقوه هزینه کل را به حدود 10000 دلار می رساند.

توجه داشته باشید که این هزینه ها ممکن است در حال حاضر که در حال مطالعه این مقاله هستید تغییر کرده باشد . پس به جهت اطلاع دقیق از هزینه ها حتما با ما تماس بگیرید

همین حالا فرم زیر را پر کنید و از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید

هیچ وقت دیر نیست همین الان شروع کن

از ما مشاوره رایگان دریافت کن و آینده شغلیتو تضمین کن

مشاوره تخصصی


 

درخواست ویزای مهاجرت

روند درخواستی که دنبال می کنید به جایی که در حال حاضر زندگی می کنید بستگی دارد:
زندگی در ایالات متحده: اگر از قبل در آمریکا هستید، اغلب می توانید درخواست خود را ثبت کنید و در حالی که در حال بررسی است در این کشور بمانید. به این می گویند تنظیم وضعیت (AOS)
زندگی در خارج از ایالات متحده: اگر در حال حاضر در خارج از ایالات متحده هستید، معمولاً درخواست ویزای خود را از کشور خود ارسال می کنید و تا زمانی که توسط سفارت یا کنسولگری محلی آمریکا بررسی می شود، در آنجا می مانید. به این روند پردازش کنسولی می گویند.
هر دو مسیر مزایا و معایبی دارند، بنابراین ارزش آن را دارد که تفاوت بین Adjustment of Status و پردازش کنسولی را درک کنید. با این حال، در هر صورت، روند درخواست ویزای شما معمولاً از همان مراحل اولیه پیروی می کند:
مرحله 1: حامی شما درخواستی را برای شروع فرآیند مهاجرت به مقامات ایالات متحده ارسال می کند. برای ویزای خانوادگی، این فرم I-130 خواهد بود که رابطه شما را با خویشاوند حامی ایجاد می کند. برای ویزای کار، فرم I-140 خواهد بود که از طرف شما یک کارت سبز مبتنی بر اشتغال را درخواست می کند.
مهم! در برخی موارد می توانید درخواست ویزای خود را همزمان با دادخواست اولیه خود ثبت کنید و کل فرآیند را ساده تر کنید. درباره تشکیل پرونده همزمان بیشتر بخوانید تا بررسی کنید که آیا می تواند به شما کمک کند سریعتر ویزای آمریکا را دریافت کنید.

مرحله 2: خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده درخواست شما را بررسی کرده و امیدواریم آن را تأیید کند. پس از انجام این کار، درخواست ویزای واقعی خود را ثبت خواهید کرد، مگر اینکه قبلاً این کار را از طریق تشکیل پرونده همزمان انجام داده باشید، با استفاده از فرم I-485 برای درخواست از داخل ایالات متحده و برای درخواست از خارج از ایالات متحده فرم DS-260باید تکمیل شود. برای ویزای خانوادگی، حامی شما نیز فرم I-864 را ارسال می کند و متعهد می شود از شما حمایت مالی کند.
مرحله 3: اگر از داخل ایالات متحده درخواست می دهید، USCIS درخواست شما را پردازش می کند و جزئیات را برای قرار ملاقات برای گرفتن مشخصات بیومتریک شما از طریق پست برای شما ارسال می کند. اگر از خارج از ایالات متحده درخواست می دهید، درخواست شما توسط کنسولگری محلی شما بررسی می شود و بیومتریک خود را به عنوان بخشی از مصاحبه کنسولی خود دریافت خواهید کرد. در هر دو مورد، شما همچنین باید به عنوان بخشی از فرآیند درخواست، یک معاینه پزشکی بگیرید.
مرحله 4: هر دو فرآیند درخواست نیاز به مصاحبه حضوری دارند. پس از رسیدگی به درخواست شما، اطلاعیه ای حاوی تاریخ و ساعتی که باید در یک دفتر) USCIS در صورت درخواست در ایالات متحده) یا کنسولگری ایالات متحده (در صورت درخواست در خارج از ایالات متحده) در مصاحبه شرکت کنید، برای شما ارسال می شود.
مرحله 5: پس از مصاحبه، به شما گفته می شود که آیا درخواست شما تایید شده است یا خیر. اگر از داخل ایالات متحده درخواست داده اید، گرین کارت شما برای شما پست می شود. اگر از طریق پردازش کنسولی درخواست داده اید، پاسپورت شما با ویزا بازگردانده می شود که به شما امکان می دهد به ایالات متحده سفر کنید. پس از ورود، ویزای شما به آدرس ایالات متحده شما پست می شود.
روند درخواست برای انواع دیگر ویزاها، مانند لاتاری، گرین کارت های بشردوستانه و گرین کارت های اقامت طولانی مدت متفاوت است.
مدت زمانی که طول می کشد تا گرین کارت دریافت کنید، بسته به ویژگی های مورد شما می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد.

زمان انتظار ویزای مهاجرت آمریکا

اگر با یک شهروند آمریکایی ازدواج کرده اید و برای ویزای ازدواج درخواست می دهید، می توانید ظرف 10 تا 17 ماه یا اگر با دارنده گرین کارت ازدواج کرده اید ظرف 23 تا 38 ماه، ویزای خود را دریافت کنید. برای سایر ویزاهای خانوادگی، زمان انتظار می تواند بسیار طولانی تر باشد.
اگر برای اخذ ویزای کار آمریکا درخواست می دهید، مدت زمان انتظار شما به دسته EB که استفاده می کنید بستگی دارد. یکی از راه‌هایی که می‌توانید زمان پردازش خود را به حداقل برسانید این است که مطمئن شوید درخواست و مدارک پشتیبان خود را به درستی در اولین تلاش خود ثبت کرده‌اید.
شرکت مهاجرتی سفیر از درخواست اولیه تا مصاحبه نهایی با شما خواهد ماند. در طول مسیر، هزاران دلار در هزینه های قانونی صرفه جویی خواهید کرد و در حالی که با یک وکیل مهاجرت با تجربه کار می کنید به تمام سوالات شما پاسخ داده و مطالب درخواست شما را بررسی می کند.

جمع بندی :

در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه به مهاجرت به آمریکا برایتان شرح دادیم  اما قطعا هر یک از روش های مهاجرت به آمریکا که در این مقاله اعلام شد بسیار پیچید تر و توضیح مفصل تری دارد که درج آن خارج از حوصله شما عزیزان خواهد شد . بنابراین ما همواره آماده پاسخگوی به شما عزیزان هستیم که در رابطه با هر یک از موارد بالا به صورت اختصاصی و کاملا رایگان به شما مشاوره رایگان مهاجرت به آمریکا دهیم و در کنار شما باشیم تا بتوانید بهترین مشاوره در زمینه مهاجرت به آمریکا را دریافت کنید.

ویزا سفیر در سه کشور  ایران آمریکا و ترکیه دفتر فعال دارد و در صورتی که نیاز به مشاوره حضوری دارید میتوانید به آدرس دفاتر ویزا سفیر در ایران، آمریکا و ترکیه مراجعه فرمایید و ما همواره پذیرای شما عزیزان هستیم

آدرس و تلفن تماس دفاتر ما در پایین این صفحه درج شده است.


دیدگاه ها

ایمیل و شماره شما منتشر نخواهد شد

Visa Safir
4.7
Based on 31 reviews
powered by Google
rashin farrahirashin farrahi
19:50 25 Apr 24
آقای حسابی عزیز خواستم بخاطر اقدام حرفه ای شما برای اخذ ویزای تحصیلی آرشام تشکر کنم. وقتی که شرایط آرشام کاملا ناامیدانه بود، شما و مشاورتون با یه سناریو عالی کمک کردید که آرشام آفیسر را برای دادن ویزا متقاعد کنه. در حالی که آرشام سابقه ریجکتی از همین سفارت عمان در ۸ ماه گذشته داشت، تمکن مالی ما کمتر از ۴۰ هزار دلار بود، آرشام مدرک زبان نداشت و پذیرش دانشگاه کاندیشنال بود، و وسط مشکلات سیاسی بین ایران و اسرائیل و کنسلی پرواز ها آرشام با یک پاسپورت کاملا سفید و بدون سابقه حتی یک سفر خارجی خودش رو به مسقط رسوند و این چیزی نبود بجز معجزه سناریو شما. واقعا ازتون بابت همه همراهی ها و دلگرمی ها و تیم حرفه ای سپاسگزارم، شما را به همه دوستان و اقوام توصیه می کنم.
Sarah Kiaey jeySarah Kiaey jey
17:35 20 Feb 24
میخواستم از شما به خاطر کمک‌های بی‌دریغ و حمایت شما از طریق شرکت مهاجرتی ویزا سفیر، برای قبولی ویزای تحصیلی در امریکا صمیمانه تشکر کنم.تجربه‌ی مثبت و موفقیت‌آمیز من در این مسیر، ارادت و اعتمادم را نسبت به شما و تیم ویزا سفیر عمیق‌تر کرده است. اگر دوستان یا آشنایان دیگری به دنبال خدمات مهاجرتی هستند، با اطمینان به شما این شرکت را توصیه خواهم کرد.ممنون از حمایت شما و امیدوارم که این تجربه مثمرثمر و شیرین برای همه‌ی دیگرانی که در پی تحصیل در خارج از کشور هستند، باشد.با ارزوی بهترین‌ها و سپاس فراوان،I wanted to sincerely thank you for your generous assistance and support through Visa Safir for the successful acceptance of my study visa in the United States.I express my heartfelt gratitude for the positive experience and success in this journey, deepening my respect and trust in you and the Visa Safir team. If friends or others are seeking immigration services, I will confidently recommend your company.Thank you for your support, and I hope this fruitful and pleasant experience will be shared by all others pursuing education abroad.Wishing you the best and with sincere gratitude,
asal refahiasal refahi
23:43 26 Oct 23
شرکت ویزا سفیر بهترین شرکت مهاجرتی در کل ایران و حتی آمریکا هست، چرا ؟!! چون صداقت کلام و رفتار شرافتمندانه و اعتبارشون رو هیچ کجا نمیتونید پیدا کنید.در سفری که به کالیفرنیا داشتم به جرات میگم اگه کمکهای جناب حسابی عزیز نبود با مشکلات بسیار عدیده ای روبرو میشدم، ایشون با خلوص نیت و انسانیت بالایی که دارند به من یاری رساندند و بهترین راهنمایی ها رو به من کردند.از همین جا برای صدمین بار ازشون تشکر میکنم و آرزوی بهترینها رو برای خودشون و شرکت ویزا سفیر را دارم.موفق باشید 🌺
Fegg Vgdj4Fegg Vgdj4
04:07 06 Sep 23
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم حرفه ای ویزا سفیر 🙏بنده خیلی خوشحالم که با این تیم حرفه ای آشنا شدم و تونستم ویزای درجای آمریکا و بگیرم و بهتون پیشنهاد میکنم اگر میخواهید پشتیبان خوب و کار بلد توی این مسیر داشته باشید فقط ویزا سفیر و انتخاب کنید 🤞🌷
maryam tahourimaryam tahouri
23:54 22 Aug 23
عرض ادب و احترامضمن تشکر ویژه از جناب حسابی مدیریت محترم شرکت ویزاسفیر و تیم بسیار مجربشون که در پروسه ی گرفتن ویزای امریکا در کوتاه مدت بسیار حرفه ای عمل میکنند..با انتخاب و اعتماد به این تیم قطعا موفق خواهید شد .
js_loader