لاتاری آمریکا

قرعه کشی لاتاری آمریکا ، لاتاری گرین کارت چیست؟! اگر تصمیم به زندگی در آمریکا گرفته اید، قرعه کشی گرین کارت یکی از بهترین راه ها برای دریافت اقامت دائم است. اما مواردی است که هنگام شرکت در قرعه کشی باید در نظر بگیرید. لاتاری آمریکا در واقع دریافت گرین کارت رایگان و بسیار ساده آمریکا است که در صورت برنده شدن آن میتوانید به راحتی وارد خاک آمریکا شوید .

لاتاری آمریکا

در بازه زمانی حدود یک ماهه بین اوایل اکتبر تا اوایل نوامبر، میلیون ها نفر در سراسر جهان برای ویزای مهاجرت لاتاری به ایالات متحده درخواست می دهند اما تنها 0.3 درصد از آنها موفق به دریافت اقامت آمریکا می شوند. این ممکن است شانس کمی برای ویزا به نظر برسد، اما قرعه کشی گرین کارت آمریکا، هرساله به 55000 نفر در سراسر جهان اجازه می دهد تا به طور دائم در ایالات متحده زندگی و کار کنند. باتوجه به ماهیت قرعه کشی لاتاری آمریکا، افراد از همه کشورهای واجد شرایط شانس بسیار خوبی برای دریافت گرین کارت دارند، مشروط بر اینکه کل فرایند درخواست را بدون خطا انجام دهند.
کارت اقامت دائم که گرین کارت نیز نامیده می شود، تقریباً تمام حقوقی را که یک شهروند آمریکایی دارد به برنده خوش شانس اعطا می کند.
هرساله افراد زیادی از طریق قرعه کشی گرین کارت دریافت می کنند که در غیر این صورت اصلاً واجد شرایط دریافت گرین کارت نبودند و برخی دیگر سال ها زمان انتظار خود را برای دریافت گرین کارت تلف می کنند. از سوی دیگر، هرسال، برخی از افرادی که به اندازه کافی خوش شانس هستند که در لاتاری برنده می شوند و باوجوداینکه همه کارها را به درستی انجام می دهند و می توانند واجد شرایط بودن خود را طبق قوانین قرعه کشی ثابت کنند، اما هرگز موفق به دریافت گرین کارت پایان می نمی شوند!

تاریخچه لاتاری گرین کارت

مردم از همه جای دنیا به دنبال فرصتی برای زندگی بهتر در ایالات متحده هستند. بااین حال، نرخ بسیار بالای مهاجرت از مناطق خاص، مانند مکزیک و چین، منجر به عدم تعادل بین ملیت های مختلف درگذشته شده است؛ بنابراین، در اواخر دهه 1980، رئیس جمهور رونالد ریگان، لاتاری گرین کارت را ایجاد کرد و محدودیت های مهاجرتی سالانه در حال تغییر را برای کشورهای شرکت کننده معرفی کرد.
داستان گرین کارت از سال 1940 شروع شد. افراد بدون تابعیت ایالات متحده باید هنگام ورود به ایالات متحده برای اولین بار به طور رسمی ثبت نام می کردند. بسته به اینکه آنها توریست، کارگر مهاجر یا مهاجر دائمی بودند، یک کارت ثبت نام بیگانه دریافت کردند.
برای ساکنان دائم، قبلاً فرم I-151 بود. نام مستعار گرین کارت به این دلیل به وجود آمد که ویزای مهاجرت در دهه 1950 روی کاغذ سبز چاپ شده بود.
از آن زمان، مهاجران باید اقامت قانونی خود را در ایالات متحده در صورت درخواست ثابت می کردند. عدم نشان دادن گرین کارت به معنای نقض قانون مهاجرت و در نتیجه عواقب قانونی است. این قانون تا امروز تغییر نکرده است اما طرح گرین کارت به طور مرتب در طول سال ها تغییر کرده است. به غیراز رنگ (حتی مدتی است که زرد و صورتی بوده است)، USCIS اطلاعات موردنیاز و حتی نام فرم را نیز تغییر داده شده است: امروزه به آن فرم I-551 می گویند.
طراحی گرین کارت در طول سال ها تغییر کرده است. برای دشوارتر کردن جعل ویزای مهاجرتی، USCIS نه تنها رنگ را تغییر داد، بلکه ویژگی هایی مانند هولوگرام و کدهای اعداد قابل خواندن توسط ماشین را نیز اضافه کرد.
آخرین تغییر در سال 2017 رخ داده است. از آن زمان، امضای دارنده گرین کارت دیگر روی کارت نمایش داده نمی شود.

مزایای گرین کارت آمریکا

گرین کارت آمریکا یکی از محبوب ترین ویزاهای مهاجرتی در جهان به دلایل مزایای بی شمار آن است. دارندگان کارت اقامت دائم از مزایای مختلفی برخوردار هستند:

 • ورود نامحدود به ایالات متحده – بدون نیاز به ویزای ایالات متحده
 • زندگی در هر ایالت آمریکا بدون محدودیت
 • حفظ تابعیت فعلی
 • در صورت تمایل: درخواست شهروندی آمریکا پس از 3 یا 5 سال

به عنوان کارمند:

 • بدون نیاز به ویزای کاری خاص
 • انتخاب آزادانه کارفرما
 • اشتغال نامحدود
 • تغییر کارفرما بدون ریسک
 • الزامات کاری سخت گیرانه تری نسبت به سایر افراد غیرآمریکایی

خوداشتغالی:

 • اخذ مجوزهای تجاری آسان تر و سریع تر

به عنوان یک دانشجو:

 • تحصیل در آمریکا بدون ویزای دانشجویی
 • کاهش 80 درصدی شهریه

به عنوان یک مستمری بگیر:

 • اقامت قانونی و دائمی برای دوران بازنشستگی
 • واجد شرایط بودن برای مزایای بازنشستگی در ایالات متحده و در کشور اصلی
 • واجد شرایط بودن برای مراقبت های پزشکی و سایر کمک های اجتماعی دولتی

توجه: برای این مزایا، باید حداقل پنج سال در ایالات متحده زندگی کرده باشید.

محدودیت ها برای دارندگان گرین کارت آمریکا

بسته به شرایط زندگی و خواسته های شخصی، گرین کارت ممکن است معایبی نیز به همراه داشته باشد:
کارت اقامت دائم شامل حق را در انتخابات فدرال، ایالتی و اکثر انتخابات محلی نمی شود.
اگر دارنده گرین کارت برای مدت طولانی در خارج از ایالات متحده بماند، حقوق اقامت دائم قانونی (LPR) وی منقضی می شود (حداکثر 1 سال یا 2 سال پس از درخواست).
هر بار که دارنده گرین کارت وارد ایالات متحده می شود، اثر انگشت و عکس گرفته می شود.
LPRها در ایالات متحده مشمول مالیات هستند، بنابراین باید اظهارنامه مالیاتی ارائه کرده و درآمد جهانی خود را اعلام کنند. بااین حال، موافقت نامه های مالیات مضاعف در اکثر موارد مانع از پرداخت بیش از حد آنها می شود.

چه کسانی می توانند در قرعه کشی لاتاری آمریکا شرکت کنند؟

به طورکلی، هر فردی که در یکی از کشورهای واجد شرایط فعلی متولد شده باشد، در صورت داشتن شرایط زیر می تواند در قرعه کشی گرین کارت شرکت کند:
پاسپورت معتبر حداقل 12 سال تحصیل رسمی ابتدایی و متوسطه
پاسپورت معتبر حداقل دو سال سابقه کار حرفه ای (در پنج سال گذشته) که حداقل به دو سال آموزش نیاز دارد. این تجربه باید در 5 سال گذشته به دست آمده باشد.
تغییر قوانین در سال 2019 افراد بدون پاسپورت معتبر را از قرعه کشی گرین کارت حذف کرد. این امر باعث کاهش تعداد شرکت کنندگان از برخی کشورها شد و درعین حال شانس کسانی که پاسپورت دارند را دوبرابر کرد.

لاتاری آمریکا

چرا قرعه کشی لاتاری یک فرصت عالی است؟

قانون مهاجرت آمریکا تنها چند راه برای واجد شرایط بودن برای گرین کارت ارائه می دهد، و این راه ها معمولاً تعریف محدودی دارند. رایج ترین راه های دریافت گرین کارت از طریق پیشنهاد شغلی یا یکی از اعضای نزدیک خانواده که قبلاً در ایالات متحده مستقر شده اند است و حتی این دسته بندی ها و شرایط برای بسیاری از افرادی را که مایلند به آمریکا مهاجرت کنند کنار گذاشته می شوند. برای افرادی که با این شرایط نمی توانند موفق به اخذ ویزای آمریکا کنند، قرعه کشی لاتاری می تواند فرصتی را فراهم کند که شانس خود را دوباره امتحان کنند.
همچنین، برای بسیاری از افرادی که واجد شرایط دریافت گرین کارت از راه های دیگر هستند، برنده شدن در قرعه کشی لاتاری به طور قابل توجهی انتظار طولانی مدت را کوتاه می کند. اکثر رده های شغلی و خانوادگی واجد شرایط بودن کارت سبز توسط یک سهمیه سالانه (محدودیت عددی) کنترل می شوند. ازآنجایی که تقاضا بسیار فراتر از عرضه محدود است، در اکثر این دسته بندی ها مدت انتظار بسیار طولانی می شود. انتظار در برخی از دسته ها بیشتر از سایر دسته ها است، و انتظار برای افرادی از کشورهایی که تقاضا زیاد است، طولانی تر می باشد.
بنابراین، شخصی از هند با یک پیشنهاد شغلی واجد شرایط در ایالات متحده در یک شغل حرفه ای معمولاً می تواند انتظار داشته باشد که حدود ده سال منتظر بماند، و فردی از فیلیپین که از طریق یک برادر یا خواهر شهروند ایالات متحده واجد شرایط باشد، می تواند انتظاری بیش از 20 سال را داشته باشد! افرادی که با این نوع زمان انتظار مواجه هستند، بهتر است هر پاییز وارد قرعه کشی لاتاری شوند.
کدام کشورها نمی توانند در قرعه کشی لاتاری شرکت کنند؟

برای ایجاد تعادل بین ملیت ها در ایالات متحده، کشورهای زیر در حال حاضر واجد شرایط لاتاری گرین کارت نیستند:

• بنگلادش
• برزیل
• کانادا
• چین (از جمله SAR هنگ کنگ)
• کلمبیا
• جمهوری دومینیکن
• السالوادور
• هائیتی
• هندوراس
• هندوستان
• جامائیکا
• مکزیک
• نیجریه
• پاکستان
• فیلیپین
• کره جنوبی
• بریتانیا (به جز ایرلند شمالی) و قلمروهای آن
• ونزوئلا
• ویتنام
بااین حال، استثنائاتی وجود دارد. اگر در یکی از کشورهای مستثنی شده به دنیا آمده اید، اما همسرتان در یک کشور واجد شرایط به دنیا آمده است، همچنان می توانید در قرعه کشی لاتاری شرکت کنید.
همین امر در مورد افرادی که والدین آنها فقط از کشور محل تولد شما دیدن کرده اند صدق می کند. اگر در یک سفر کوتاه متولد شده اید و هر دو والدین شما در کشورهای واجد شرایط به دنیا آمده اند، می توانید در قرعه کشی لاتاری شرکت کنید.
قرعه کشی لاتاری در ابتدا بسیار آسان به نظر می رسد. بااین وجود، میلیون ها نفر از شرکت کنندگان هرساله به دلیل موانع بوروکراتیک شکست می خورند. هرکسی که الزامات را دیده باشد، از مشکلات فنی و محتوایی در طول فرایند آگاهی دارد.
لیست اشتباهات احتمالی طولانی است و اگر رد صلاحیت شوید، هرگز دلیل آن را متوجه نخواهید شد؛ بنابراین، بسیاری از شرکت کنندگان در قرعه کشی گرین کارت سال به سال به دلیل همان اشتباه بدون اطلاع از آن، رد صلاحیت می شوند.

برای قرعه کشی گرین کارت به چه داده هایی نیاز دارم؟

برای درخواست قرعه کشی گرین کارت، باید اطلاعات زیر را ارائه دهید:

نام
نام خانوادگی
تاریخ تولد
پست الکترونیک
نشانی
شهر و کشور محل تولد
بالاترین سطح تحصیلی
شماره پاسپورت
اطلاعات شخصی همسرتان (در صورت وجود)
اطلاعات شخصی فرزندان شما (در صورت وجود)
همچنین باید عکسی از خود و همچنین همسر و فرزندانتان (در صورت وجود) آپلود کنید که الزامات بالای مقامات ایالات متحده را برآورده کند. این موارد به شرح زیر است:
عکس ها نباید بیشتر از 6 ماه باشند.
عکس های قرعه کشی های قبلی نباید دوباره استفاده شوند.
بدون کپی از شناسنامه یا پاسپورت
بدون عینک در عکس (حتی برای کسانی که عینک دارند!)
فقط عکس های رنگی باکیفیت بالا
پس زمینه خنثی و روشن
نمای جلویی، به دوربین نگاه کنید (نه به پهلو!)
شانه ها باید در عکس مشخص باشند.
حداقل 600×600 پیکسل، فایل JPEG
سر باید حدود 50 درصد عکس را بگیرد.
بدون کلاه یا پوشش

در مصاحبه گرین کارت چه چیزی لازم است؟

مدارک موردنیاز برای مصاحبه گرین کارت بستگی به این دارد که آیا شما برای یک گردهمایی خانوادگی، گرین کارت مبتنی بر شغل یا برنده شدن در قرعه کشی گرین کارت اقدام می کنید.

متقاضیان و ذی نفعان گرین کارت باید دستورالعمل های پیش از مصاحبه را در طول فرایند درخواست گرین کارت دنبال کنند. علاوه بر این، مدارک زیر باید به صورت اصل توسط همه متقاضیان گرین کارت ارائه شود:

 • دعوت نامه مصاحبه
 • گذرنامه ای که حداقل 6 ماه از تاریخ ورود به کشور اعتبار داشته باشد.
 • دو تا چهار عکس گذرنامه بیومتریک
 • نتایج معاینه پزشکی
 • مدارک مختلفی مانند شناسنامه، سوابق کیفری فعلی یا مدرک مالی
 • به طورکلی، تمام مدارکی که برای دریافت گرین کارت حیاتی هستند، باید به صورت اصل و کپی به همراه داشته باشند. علاوه بر این، مدارک باید به زبان انگلیسی یا به زبان رسمی کشوری که کنسولگری در آن واقع شده است ارائه شود.

چه کسانی واجد شرایط دریافت گرین کارت لاتاری هستند؟

فرزندان مجرد زیر 21 سال، فرزندخوانده ها، فرزندان ناتنی و همسران نیز در صورت درخواست هم زمان با متقاضی اصلی واجد شرایط دریافت گرین کارت هستند.
کودکان بزرگ تر ممکن است از طریق درخواست بعدی به عنوان بخشی از یک دادخواست خانوادگی واجد شرایط دریافت گرین کارت باشند.
فرزندان متأهل (بدون درنظرگرفتن سن)، والدین یا خواهر و برادر تنها در صورتی می توانند اقامت دائم دریافت کنند که با یک شهروند ایالات متحده مرتبط باشند؛ بنابراین، دارنده گرین کارت می تواند پس از سه یا پنج سال به عنوان LPR برای شهروندی ایالات متحده درخواست دهد و سپس برای اعضای خانواده خود درخواست دهد.

برای گرین کارت کجا اقدام کنم؟

تمام درخواست های گرین کارت به صورت آنلاین به خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) ارسال می شود. اما اگر می خواهید در لاتاری گرین کارت برنده شوید، پیشنهاد می شود با مشاوران رسمی مهاجرت ویزا سفیر مشورت کنید.
هرساله، هزاران نفر از طرف داران ایالات متحده امیدوارند که برنده یکی از 55000 ویزای مهاجرتی ایالات متحده در لاتاری گرین کارت شوند. بااین حال، هرسال، تا 40٪ از همه شرکت کنندگان توسط دولت ایالات متحده به دلیل اشتباهات کوچک در درخواست خود رد صلاحیت می شوند. مشکل اینجاست: هیچ کس به آنها نمی گوید که رد صلاحیت شده اند، چه رسد به اینکه بگویند چرا!
قرعه کشی گرین کارت یک فرایند الکترونیکی است و قوانین ارسال اطلاعات و عکس های گرین کارت بسیار سختگیرانه است. عدم ارتباط مقامات آمریکایی این روند را بسیار مبهم می کند.

چرا قرعه کشی لاتاری می تواند یک ناامیدی بزرگ باشد؟

اگر در نقطه ای از جهان زندگی می کنید که در حال حاضر مهاجران زیادی را به ایالات متحده می فرستد و مردم برخی از کشورها اصلاً نمی توانند در آن شرکت کنند، ناراضی خواهید بود. علاوه بر این، این برنامه شرایط اولیه واجد شرایط بودن را تعیین می کند که برخی افراد را مستثنی می نماید.
سپس حتی اگر تحت قوانین لاتاری واجد شرایط بوده و در واقع در قرعه کشی برنده شوید، بازهم باید مراحل درخواست گرین کارت را طی کنید و امکان دارد در بدبینانه ترین حالت ممکن مدارکتان همچنان مورد تأیید نباشند. قوانین رویه ای این برنامه، سالانه تعدادی از افرادی را که کاملاً واجد شرایط بوده و خوش شانس هستند که در قرعه کشی لاتاری آمریکا برنده می شوند و در پیگیری فرصت فوق العاده ای که به دست آورده اند بسیار کوشا هستند، اما در کمال ناباوری حذف می شوند.
هر برنده در منطقه خود در جهان رتبه بندی می شود، به اولین برنده انتخاب شده از آن منطقه، اولین فرصت برای درخواست ویزا و غیره داده می شود. شما باید امیدوار باشید که یک عدد خوب (کم) به دست آورید. افرادی که اعداد بالاتر می آورند باید منتظر بمانند تا درخواست دهند، زیرا موج های متوالی از دارندگان تعداد کمتری، به همراه اعضای خانواده خود که در محدودیت کلی حساب می شوند، ادعای جایگاه خود را دارند.
برندگان همچنین می توانند تحت یک قانون قرعه کشی لاتاری ثانویه بی اقبال باشند: پس از پایان سال مالی که شرکت کننده برای آن انتخاب شده است، هیچ کارت سبزی نمی تواند صادر شود. چه برای گرین کارت خود در داخل ایالات متحده یا در یک سفارت ایالات متحده در خارج از کشور درخواست دهید، تمام مراحل پردازش باید قبل از پایان سال مالی مربوطه (30 سپتامبر) تکمیل شود، در غیر این صورت برنده شدن شما نابود خواهد شد.

این درست است حتی اگر تأخیر پردازش تقصیر شما نباشد و حتی اگر خود دولت ایالات متحده به طور کامل مسئول این تأخیر باشد. برندگان بر اساس این قانون بازنده می شوند، برای مثال، زمانی که FBI نتوانست به موقع بررسی های اثر انگشت موردنیاز را انجام دهد، یا زمانی که سفارت ایالات متحده نتوانست تاریخ مصاحبه به موقع ارائه کند.
اخیراً، در اواسط سال 2020، بسیاری از مردم به دلیل تعطیلی دفاتر و ممنوعیت سفر به دلیل همه گیری کرونا ویروس، دریافتند که درخواست های قرعه کشی شان متوقف شده است.
مردم برای به چالش کشیدن چنین نتایجی به دادگاه رفته اند، اما اگرچه یک قاضی گاه به گاه ابراز ناراحتی می کند، اما دادگاه ها در نهایت به این نتیجه می رسند که این قانون روشن است باید مورد تأیید قرار گیرد.

چگونه آژانس های مهاجرتی می توانند به شما در برنده شدن لاتاری کمک کنند؟

برای جلوگیری از خطاها و در نتیجه رد صلاحیت، هزاران طرف دار ایالات متحده به آژانس هایی مهاجرتی متکی هستند. کارشناسان در این آژانس ها به طور ایمن شما را در طول فرایند راهنمایی می کنند یا بسته به برنامه قیمتی شما حتی در صورت دریافت خدمات ممتاز، همه کارها را برای شما انجام می دهند. همچنین، داشتن یک آژانس شما را ازدست ندادن مهلت محدود 4 هفته ای که دولت ایالات متحده برای درخواست ها تعیین کرده است، نجات می دهد.

توجه داشته باشید که متاسفانه اخیرا افرادی با ادعای اینکه ما توانایی ثبت نام و برنده شدن تضمینی در لاتاری آمریکا را داریم اقدام به ثبت نام تضمینی لاتاری میکنند که متاسفانه این موضوع فقط یک نوع کلاه برداری بوده و به هیچ عنوان امکان رانت و یا جعل لاتاری و یا هرگونه تقلب در لاتاری آمریکا و برنده شده در لاتاری آمریکا وجود ندارد. و حتی مواردی را داشته ایم که افراد سودجو اقدام به فروش پکیج ثبت نام لاتاری جهت برنده شدن تضمینی را به فروش میرسانند که متاسفانه کاملا دروغ بوده و با هدف کلاه برداری ایجاد شده است .

ما در مقاله لاتاری آمریکا یا ویزای تنوع نژادی چیست ؟ مطالب مفیدی را در رابطه با لاتاری آمریکا نوشته ایم که پیشنهاد میکنیم حتما مطالعه کنید

نتیجه

برنده شدن در قرعه کشی ویزای لاتاری می تواند زندگی را تغییر دهد. اگر می خواهید در ایالات متحده زندگی کنید و شرایط اولیه واجد شرایط بودن را دارید، وارد لاتاری شوید.
اما توجه داشته باشید که برندگان طبق قوانین قرعه کشی می توانند بازنده شوند. اگر ورودی قرعه کشی شما انتخاب شده است، خود را به طور کامل آموزش دهید و سریعاً برای پیگیری اقدام کنید. مشورت با یک وکیل را در نظر بگیرید تا به شما در تجزیه وتحلیل واجد شرایط بودن گرین کارت و تصمیم گیری در مورد بهترین و سریع ترین مسیر پردازش کمک کند. درک کنید که حتی اگر همه چیز را درست انجام دهید ممکن است گرین کارت دریافت نکنید!

ما در مجموعه ویزا سفیر به شما خدمات ویژه ای را جهت ثبت نام برای لاتاری 2024 ارائه خواهیم داد . جهت اطلاع از شرایط ثبت نام لاتاری توسط ویزاسفیر به ادرس زیر مراجعه کنید :
https://visasafir.com/lottery/

همچنین در مقالات زیر به شما نکاتی در رابطه با آموزش ثبت نام در لاتاری 2024 را به شما ارائه خواهیم داد.

آموزش ثبت نام رایگان لاتاری 2024

ابتدا وارد سایت زیر شوید و سپس ویدیو را بررسی کنید

https://dvprogram.state.gov/

شما میتوانید سوالات خود در رابطه با لاتاری گرین کارت را از طریق بخش نظرات پایین از ما بپرسید.

 


دیدگاه ها

ایمیل و شماره شما منتشر نخواهد شد

Visa Safir
4.7
Based on 31 reviews
powered by Google
rashin farrahirashin farrahi
19:50 25 Apr 24
آقای حسابی عزیز خواستم بخاطر اقدام حرفه ای شما برای اخذ ویزای تحصیلی آرشام تشکر کنم. وقتی که شرایط آرشام کاملا ناامیدانه بود، شما و مشاورتون با یه سناریو عالی کمک کردید که آرشام آفیسر را برای دادن ویزا متقاعد کنه. در حالی که آرشام سابقه ریجکتی از همین سفارت عمان در ۸ ماه گذشته داشت، تمکن مالی ما کمتر از ۴۰ هزار دلار بود، آرشام مدرک زبان نداشت و پذیرش دانشگاه کاندیشنال بود، و وسط مشکلات سیاسی بین ایران و اسرائیل و کنسلی پرواز ها آرشام با یک پاسپورت کاملا سفید و بدون سابقه حتی یک سفر خارجی خودش رو به مسقط رسوند و این چیزی نبود بجز معجزه سناریو شما. واقعا ازتون بابت همه همراهی ها و دلگرمی ها و تیم حرفه ای سپاسگزارم، شما را به همه دوستان و اقوام توصیه می کنم.
Sarah Kiaey jeySarah Kiaey jey
17:35 20 Feb 24
میخواستم از شما به خاطر کمک‌های بی‌دریغ و حمایت شما از طریق شرکت مهاجرتی ویزا سفیر، برای قبولی ویزای تحصیلی در امریکا صمیمانه تشکر کنم.تجربه‌ی مثبت و موفقیت‌آمیز من در این مسیر، ارادت و اعتمادم را نسبت به شما و تیم ویزا سفیر عمیق‌تر کرده است. اگر دوستان یا آشنایان دیگری به دنبال خدمات مهاجرتی هستند، با اطمینان به شما این شرکت را توصیه خواهم کرد.ممنون از حمایت شما و امیدوارم که این تجربه مثمرثمر و شیرین برای همه‌ی دیگرانی که در پی تحصیل در خارج از کشور هستند، باشد.با ارزوی بهترین‌ها و سپاس فراوان،I wanted to sincerely thank you for your generous assistance and support through Visa Safir for the successful acceptance of my study visa in the United States.I express my heartfelt gratitude for the positive experience and success in this journey, deepening my respect and trust in you and the Visa Safir team. If friends or others are seeking immigration services, I will confidently recommend your company.Thank you for your support, and I hope this fruitful and pleasant experience will be shared by all others pursuing education abroad.Wishing you the best and with sincere gratitude,
asal refahiasal refahi
23:43 26 Oct 23
شرکت ویزا سفیر بهترین شرکت مهاجرتی در کل ایران و حتی آمریکا هست، چرا ؟!! چون صداقت کلام و رفتار شرافتمندانه و اعتبارشون رو هیچ کجا نمیتونید پیدا کنید.در سفری که به کالیفرنیا داشتم به جرات میگم اگه کمکهای جناب حسابی عزیز نبود با مشکلات بسیار عدیده ای روبرو میشدم، ایشون با خلوص نیت و انسانیت بالایی که دارند به من یاری رساندند و بهترین راهنمایی ها رو به من کردند.از همین جا برای صدمین بار ازشون تشکر میکنم و آرزوی بهترینها رو برای خودشون و شرکت ویزا سفیر را دارم.موفق باشید 🌺
Fegg Vgdj4Fegg Vgdj4
04:07 06 Sep 23
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم حرفه ای ویزا سفیر 🙏بنده خیلی خوشحالم که با این تیم حرفه ای آشنا شدم و تونستم ویزای درجای آمریکا و بگیرم و بهتون پیشنهاد میکنم اگر میخواهید پشتیبان خوب و کار بلد توی این مسیر داشته باشید فقط ویزا سفیر و انتخاب کنید 🤞🌷
maryam tahourimaryam tahouri
23:54 22 Aug 23
عرض ادب و احترامضمن تشکر ویژه از جناب حسابی مدیریت محترم شرکت ویزاسفیر و تیم بسیار مجربشون که در پروسه ی گرفتن ویزای امریکا در کوتاه مدت بسیار حرفه ای عمل میکنند..با انتخاب و اعتماد به این تیم قطعا موفق خواهید شد .
js_loader